+372 53 850 851 E-P 10.00 - 21.30

Uus menüü!
telli kohe!

Kliendikaardi infoOishii Sushi Take away läheb üle rahvusvahelisele kliendikaardile!

Uue boonuskaardiga saab püsiklient igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele mõeldud eripakkumiste soetamisel. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi praeguseks rohkem kui 47 riigis 300 000 erinevas müügikohas. Cashback boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted - igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja.Samuti tuhanded internetipoed nagu Ebay, Aliexpress, Booking.com, Hotels.

Kui palju saab säästa?

4% Cashback raha tagasi

4% eest Shopping point sooduspunkte

Cashback tähendab, et ostes 100 EUR eest kantakse 4 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point - väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Oishii Sushist 100 EUR'i eest, saate 4 punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi. Pakkumisi saab vaadata Cashbackworldi lehel või Cashback äpis. Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot.

Kuidas ma uue kliendikaardi saan?

Täida kohapeal registreerimise avaldus ning esita see klienditeenindajale.

Täida avaldus internetis.

Parim viis peale registreerimist soodustuste saamiseks ja partnerettevõtete leidmiseks on kasutada Cashback appi, mille saate alla laadida siit.

Sünnipäev või muu tähtsündmus?

Telli toitlustus meilt!